Yönetim Kurulu

hadinc@ods.com.tr

Hasan Dinç

Başkan

ODS Turizm
Bio
cttemizer@gmail.com

Cantekin Temizer

Başkan Yardımcısı

Beyond Consulting
Bio
fkaprali@tekser.com

Feyhan Kapralı

Finans

Tekser Turizm
Bio

Janet Çakır

Yönetim Kurulu Üyesi

Stimpol Turizm
Bio
omur.yeker@b-rainteam.com.tr

Ömür Yeker

Eğitim

B-rain Team - Genel Müdür
Bio
Eylem.Atalay@sbe.com

Eylem Atalay

İletişim

10 Karaköy Istanbul – Genel Müdür
Bio
alp@ver.us

Alpaslan Kılıçaslan

Yönetim Kurulu Üyesi

Verus Bilişim
Bio
atilla@conceptteam.org

Atilla Acet

Yönetim Kurulu Üyesi

Concept Team Fine Caterings & Event Consulting - Yönetici Ortak
Bio
zeynep@prolonge.com

Zeynep Anışoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi

Prolonge - Yönetici Ortak
Bio
ggumusdede@icloud.com

Gökhan Gümüşdede

Yönetim Kurulu Üyesi

Gloria Hotels & Resorts - Satış Müdürü
Bio
ela.ergin@ritzcarlton.com

Ela Ergin

Yönetim Kurulu Üyesi

The Ritz-Carlton, Istanbul - Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Bio
haydar.kiray@ideetravel.com

Haydar Kıray

Yönetim Kurulu Üyesi

İdee Travel - Yönetici Ortak
Bio
sarko.yazmaci@aty.com.tr

Sarkis Yazmacı

Yönetim Kurulu Üyesi

ATY Events - Kurucu & Yönetici Ortak
Bio
aslan.levanta@meridian.com.tr

Aslan Levanta

Yönetim Kurulu Üyesi

Meridian Turizm A.Ş. - Yönetici Ortak
Bio

İletişim Bilgileri

Seyrantepe Mah.İbrahim Karaoğlanoğlu Cad.
Yayıncılar Sok. Sözügeçer İş Merkezi No:7/1
Kağıthane/ İSTANBUL
+90 (212) 222 22 22 - Telefon +90 (212) 222 23 23 - Fax