Üye ol

Üyelik - SSS

1. Üye aidat ücreti SITE Global ve SITE Türkiye için ayrı ayrı mı ödenmektedir? Üye aidat ücreti ne kadardır?

Üye aidat ücreti SITE Global için 175.-USD, SITE Türkiye için 500.-TL'dir. Yeni üye olacaklar için belirtilen üye aidatlarına ek olarak SITE Global 50.-USD, SITE Türkiye 100.-TL giriş ücreti uygulanmaktadır.

2. Üyeliğimi nasıl yenileyebilirim?

SITE Global üyeliğinizi www.siteglobal.com adresinden kredi kartınız ile kolayca yenileyebilirsiniz. Online üyelik yenileme oldukça basittir, oturum açtıktan sonra sağ üst köşede yer alan "My Options" başlığının altında göreceğiniz "My Profile" sayfasına giderek resminizin altında yer alan "... (3 nokta)" ve sonrasında "Renew Membership" seçeneğine tıklayarak istediğiniz zaman üyeliğinizi yenileyebilirsiniz.

SITE Türkiye üye aidatınızı ise aşağıda belirtilen banka hesabına havale/EFT yapabilirsiniz.

Banka Bilgileri ;

Site Motivasyon Etkinlikleri Turizmi Yöneticileri Derneği

Garanti Bankası

Şişli Şubesi

Hesap no :152-6292774

Iban no: TR25 0006 2000 1520 0006 2927 74

3. Üyeliğimi ne zaman sonlanıyor?

Yenilenmeyen üyelikler 31 Aralık itibariyle otomatik olarak sonlanmaktadır. Bu nedenle 31 Aralık'a kadar üyeliğinizi yenilediğinizden emin olunuz.

4. Üyelik yenilemeleri için ek süre var mı?

Tüm üyelikler her yıl 31 Aralık'ta sona erer, ancak yine de SITE Global üye paneli erişimine izin verilen 1 aylık bir yetkisiz kullanım süresi vardır. Online üyelik yenileme oldukça basittir, oturum açtıktan sonra sağ üst köşede yer alan "My Options" başlığının altında göreceğiniz "My Profile" sayfasına giderek resminizin altında yer alan "... (3 nokta)" ve sonrasında "Renew Membership" seçeneğine tıklayarak istediğiniz zaman üyeliğinizi yenileyebilirsiniz.

SITE Türkiye 31 Aralık sonrası üyelik yenileme işleminiz için lütfen bize ulaşınız.

5. Global üyeliğimi yılın bitmesine son 3 ay kala tamamlamıştım. Bir sonraki yıl için tekrar üye aidatı ödemem gerekiyor mu?

Bir üye Ekim, Kasım veya Aralık'ta üyelik başvurusunu tamamlamış ise bir sonraki yılın 31 Aralık tarihine kadar üyeliği geçerli olacaktır, bir sonraki yılın üyelik aidatını ödeme zorunluluğu yoktur.

İletişim Bilgileri

Meşrutiyet Mahallesi Halaskar Gazi Caddesi
Gazi Ethem Paşa Sitesi No:112 kat:4
34363 Osmanbey /İstanbul