Feyhan Kapralı

Feyhan Kapralı

Finans

Tekser Turizm

1985 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Feyhan Kapralı, 1994-1995 yılları arasında Barselona'da Chicago Üniversitesi'nde yürüttüğü   Executive MBA  programına  devam etmiştir.

1987 yılı itibarıyla   turizm sektöründe çalışmaktadır. Halen Tekser Turizm & Seyahat ‘in  Yönetici Ortağıdır.

Yabancı grupların ve şirketlerin   Türkiye deki  teşvik seyahatleri ve toplantı  organizasyonlarını düzenleme konusunda  uzmanlaşmış bir  şirket olan Tekser Turizm ve Seyahat  de görevi ve çalışmaları ağırlıklı olarak şirketin müşteri tabanını uluslararası ölçekte büyütmek ve ürünlerini  çeşitlendirmek olmuştur.

SITE (Society of Travel Excellence  ve MPI (Meeting Plannners International)  gibi uluslararası  derneklerin  Türkiye  yönetim kurullarında görev almakta , 30 yıllık uluslararası tecrübesini sektör standartlarını iyileştirmeyi ve genç  meslekdaşlarına yardımcı olmak için paylaşmaktadır. Amaçları arasında genç liderler için rehberlik ve eğitim programları düzenlemek , kadın liderliğinin arttırılmasını teşvik ederek yerel seyahat endüstrisinin önemli bir parçası haline gelmelerini sağlamak bulunmaktadır.

Türkiye Kadın Girişimcileri Derneği KAGİDER'in kurucu üyelerinden biridir. Ayrıca, 2015 yılından bu yana Derneğin Uluslararası İlişkiler  Stratejisi grubundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi'dir.

İletişim Bilgileri

Meşrutiyet Mahallesi Halaskar Gazi Caddesi
Gazi Ethem Paşa Sitesi No:112 kat:4
34363 Osmanbey /İstanbul
+90 (212) 299 99 80 - Telefon +90 (212) 299 99 81 - Fax