Ömür Yeker

Eğitim

B-rain Team - Genel Müdür

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ndeki lisans eğitimi sonrasında İngiltere’de Strathclyde Üniversitesi’nde Uluslararası Otel Yöneticiliği alanında yüksek lisans programını tamamlamıştır.

Ulusal ve uluslararası otel yönetim şirketlerinde 17 yıl satış ve pazarlama alanlarında farklı pozisyonlarda görev almış, önemli otel zincirlerinde üst düzey yöneticilik tecrübelerini, son yıllarda ilgi duyduğu koçluk deneyimleri ile birleştirerek ekiplere liderlik yapmıştır.

Sürekli gelişim için yaratıcılık ve rehberliğe odaklı bir liderlik biçimine inanan Ömür Yeker, çeşitli etkinliklerde pazarlama, hizmet yönetimi, liderlik ve koçluk üzerine misafir konuşmacı olarak yer almıştır.

Ömür Yeker, B-rain Team Eğitim ve Danışmanlık şirketinin Genel Müdürü aynı zamanda uluslararası DMC temsilciliği yapan DMCREP isimli şirketin kurucusudur.

SITE Türkiye derneğinde yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra, çeşitli üniversitelerde pazarlama dersleri, kişisel gelişim koçluğu, ve yönetim danışmanlığı da yapmaktadır.

Yeker’in uzmanlık alanları arasında; Satış Teknikleri, Yönetici Koçluğu, Kilit Müşteri Yönetimi, Müzakere Yönetimi, Pazarlama Stratejileri ve Gelişimi, Liderlik ve Yönetim Becerileri yer almaktadır.

Hayatta çalışmak kadar eğlencenin de eşit olarak var olmasıyla verimin arttığına inanan Yeker,  16 yaşında  oğlu ile çeşitli spor etkinlikleriyle vakit geçirmekten keyif alıyor.

İletişim Bilgileri

Meşrutiyet Mahallesi Halaskar Gazi Caddesi
Gazi Ethem Paşa Sitesi No:112 kat:4
34363 Osmanbey /İstanbul
+90 (212) 299 99 80 - Telefon +90 (212) 299 99 81 - Fax