Atilla Acet

Yönetim Kurulu Üyesi

Concept Team Fine Caterings & Event Consulting - Yönetici Ortak

1995 yılında Almanya’da yüksek otelcilik okulundan mezun olup, geniş kapsamlı otelcilik eğitimine Intercontinental Hotel de adım atmıştır.

Mezun olduktan sonra Almanya’da  Zur Hammermühle Hoteli, Kaiserschmarren Restoran Köln, SAS Royal Hoteli, Dorint Kongress Hoteli Köln, Düsseldorf Radisson SAS Hotel, Isvicre Hapimag gibi otellerin, satış, pazarlama, muhasebe, satın alma yiyecek içecek gibi  departmanlarında yer alıp kariyerine devam etmiştir.

Yalnız mutfak onun tercihi oldu ve kariyerinin bu aşamasında Michelin Yıldızlı Şefleriyle birlikte çalışma olanağı buldu.

Türkiye’de turizm sektörünün önemli kuruluşlarından biri olan Conrad Hilton Hotel ’de çalışma hayatına devam eden Atilla Acet, uzun yıllarca üst düzey yöneticilik yapmıştır.

2005 yılından bu yana profesyonel çizgisinden ödün vermeden kurucusu olduğu Concept Team Catering ve Event Danışmanlık Şirketi ile birlikte çalışmaktadır.

Ayrıca Türkiye de bir çok Resort Otel’e ve yiyecek & içecek işletmelerine menü tasarımı ve fiyatlandırma, servis faaliyetleri, konsept seçimi, pazarlama ve satış geliştirme ve diğer bir çok konuda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Osmanlı, İtalyan mutfağının yanı sıra Uzakdoğu Mutfağına hakim olan, Concept Team, portföyündeki prestijli kurumlara, saygın acentalara, çok uluslu şirketlere hizmet vermektedir.

SITE (Society of Travel Excellence) ve SKAL (dünya turizm profesyonelleri) gibi uluslararası derneklerin Türkiye yönetim kurullarında görev almakta. Ayrıca, 2007 yılından bu yana TEYEV (Polis teşkilat Vakfı) Derneğin Yönetim Kurulu Üyesidir.

 

İletişim Bilgileri

Meşrutiyet Mahallesi Halaskar Gazi Caddesi
Gazi Ethem Paşa Sitesi No:112 kat:4
34363 Osmanbey /İstanbul
+90 (212) 299 99 80 - Telefon +90 (212) 299 99 81 - Fax